Šķidra matēta lūpukrāsa - tas ir produkts, kas ir jāiemācās lietot. Ota, krāsa un kanva - ne katrs ar pirmo reizi radīs labu mākslas darbu ar šiem instrumentiem. Bet, ja trenēsies, ar laiku būs redzams progress. Lai šķidra matēta lūpukrāsa uz lūpām izskatītos izcili, ir vajadzīga pacietība, precizitāte un pārliecinātība.

Pirmkārt, ir jārūpējas par savām lūpām. Šķidra matēta lūpukrāsa neizskatīsies labi, ja uz lūpām lobīsies āda. Ja tev ir šāda problēma - skrubēšana to novērsīs. Jebkurā gadījumā - pirms šķidras matētas lūpukrāsas uzklāšanas ir jāuzklāj uz lūpām lūpu balzamu un ar roku to nedaudz jānosusina, lai lūpu balzama kārtiņa nebūtu bieza un netraucētu uzklāt produktu. Lūpas būs mīkstas un mitrinātas, un gatavas šķidras matētas lūpukrāsas uzklāšanai.

Otrkārt, šķidra matēta lūpukrāsa ir jāuzklāj uzmanīgi, precīzi un rūpīgi. Tas nav produkts, kuru tu varēsi labi uzklāt skatoties telefona ekrāna atspulgā vai priekšējā kamerā. Ir vajadzīgs spogulis un labs apgaismojums. Lai perfekti uzklātu šķidru matētu lūpukrāsu ir vajadzīgs... treniņš. Ar riteni arī neviens nav iemācījies braukt pirmo reizi uzkāpjot virsū. Pirmkārt, tā ir jāuzklāj uz katras lūpas atsevišķi, lūpas nedrīkst saberzēt kopā. Otrkārt, klājums ir jāizlīdzina. Kā arī pievērs uzmanību, vai lūpu kontūra ir līdzena. Treškārt, ļauj produktam nožūt tikai tad, kad ir iegūts apmierinošs rezultāts. Šķidra matēta lūpukrāsa var radīt sausuma sajūtu uz lūpām, it īpaši, ja to uzklāj vairāk nekā vienā kārtā. Tāpēc ir svarīgi ietrenēt roku izveidot perfektu klājumu ar vienu kārtu. Jā, skaistums prasa upurus.

Treškārt, lai šķidra matēta lūpukrāsa varētu pilnībā pierādīt savu potenciālu noturībā, izvairies ieturēt taukainu/eļļainu maltīti, kamēr produkts ir uz lūpām. Šķidra matēta lūpukrāsa būs lielisks tava tēla akcents visa vakara garumā – kokteiļi un sarunas neizdzēsīs produktu no lūpām, toties McDonald'a apmeklējums sešos no rīta pēc vētrainas nakts gan varētu to izdarīt.

Ceturtkārt, ja vajadzīga atjaunošana, pārklāj produktu tikai uz tās zonas, kur produkts ir nogājis. Šķidra matēta lūpukrāsa visbiežāk atkāpjas lūpu iekšējā zonā, tādēļ uzklāj produktu tikai tur, neklājot pāri kārtai, kura joprojām turas uz lūpām. Ja dodies piedzīvojumos, noteikti ņem savu produktu līdzi, jo pielabot lūpas būs daudz vieglāk, nekā mēģināt tās pavisam notīrīt ar ūdeni un salvetēm. Ja tiešām vēlies vakara gaitā atbrīvoties no lūpukrāsas – tas pats lūpu balzams un kaudze salvešu tev palīdzēs.

Piektkārt, šķidru matētu lūpukrāsu var notīrīt ar ūdensizturīgas kosmētikas noņēmēju vai ar kādu eļļiņu. Noteikti neej gulēt ar produktu uz lūpām – no rīta tu to varēsi notīrīt, bet uz lūpām būs redzams pigments.


Patīkamu lietošanas pieredzi vēlot,

0
 .