Kā pareizi uzklāt jūsu lūpukrāsu?
Ieskaties sadaļā "UZKLĀŠANA" tepat lapas augšpusē!

Kādas ir piegādes opcijas?
Šobrīd piegādi piedāvājam ar OMNIVA pakomātu pakalpojumiem Baltijas valstu robežās un kā arī ar Latvijas Pasta starpniecību (ieskaitot vispasaules piegādi).

Kāds ir piegādes laiks?
                          Ar OMNIVA servisu Baltijas valstu robežās piegādes laiks ir 1 līdz 3 darba dienas. Sūtījumi caur pastu uz citām pasaules valstīm var nonākt 10 darba dienu laikā.  NB! COVID-19 pandēmijas ietekmes dēļ, sūtījumu piegāde var aizņemt ilgāku laiku. 

Vai jūsu produkti ir vegāni?
Jā, kā arī cruelty-free!

Vai jūsu produkti ir ražoti Latvijā?
Lai gan tehnoloģiju un iespēju dēļ visas izejvielas un ražošana tiek veikta Hon-Kongā, tomēr jau strādājam pie jaunas cruelty-free kosmētikas līnijas, kura tiek ražota Latvijā!

Ķīnas likumi paredz, ka visai kosmētikai jābūt testētai uz dzīvniekiem. Kādā veidā jūsu lūpukrāsas var būt vegānas un cruelty-free?
Ķīnā  testēšana uz dzīvniekiem ir obligāta tikai tad, ja produkts tiek arī pārdots Ķīnā. Ķīnā ir kompānijas, kuras piekopj gan vegānu, gan cruelty-free politiku, jo produktus pārdod citiem tirgiem, bet ne Ķīnas tirgum. Turklāt, likums par obligātu testēšanu uz dzīvniekiem neattiecas uz Hon-Kongu. 

Kā pareizi izrunāt brenda nosaukumu?
"FSHN"  ir abreviatūra angļu vārdam fashion un krieg jāizrunā "krīg". Krieg tulkojot no vācu valodas nozīmē "karš", un, kopā abus vārdus savienojot, iegūstam nosaukumu "modes karš". 


Ja nesanāca atbildēt uz tev tīkamo jautājumu, droši, uzdod to zemāk!0
 .